Výsledky 5-6.10

07.10.2024

Tak…máme další florbalový víkend za sebou, takže si ho pojďme zrekapitulovat.

• A-TÝM, slovy Lukáše Ungera: ,,V prvních několika střídáních první třetiny jsme nebyli vůbec připravení a hned ve druhém střídání jsme inkasovali. To byl pro nás budíček a okamžitě jsme zapli na vyšší rychlostní stupeň a dorovnali tempo hry. Od 13. minuty jsme ovládli zbytek první třetiny. V druhé třetině jsme jsme předvedli zlepšený výkon, ačkoliv třetina dopadla 1:1. Ve třetí třetině bylo k vidění florbal nahoru dolu a výsledek dopadl lépe pro nás. Děkujeme soupeři za super vyrovnaný zápas plný emocí a bojovných soubojů. Sokolu zdar!"

• STARŠÍ ŽÁCI, slovy Tomáše Pavlíčka: ,,V neděli se starší žáci vydali na druhý turnaj v této sezóně. V prvním koši změřili ve skupině síly se soupeři z Hořovic a z Tatranu. Po velmi dobrém výkonu a vysoké výhře 10:2 proti Hořovicím nás čekal Tatran. Věděli jsme, že tento zápas bude úplně jiný než první proti Hořovicím. Kluci předvedli velmi obstojný výkon, ale Tatran ukázal svoji kvalitu a využil našich chyb a po prohře 7:2 jsme šli do boje o 3.místo s Blue Horses Stochov. Tento zápas se nám bohužel vůbec nepovedl a podlehli jsme 7:3. S každým turnajem se však zlepšujeme a doufám, že budeme brzy v prvním koši konkurovat i těm nejlepším týmům."

• ELÉVOVÉ, slovy Vlasty Doležalové: ,, Elévové se zúčastnili svého prvního turnaje nové sezony s lehkou nervozitou, jak se bude hrát po odchodu opor do vyšší kategorie. Sestavu jsme doplnili hráči, kteří s námi již loni trénovali a čekali jsme jak si to sedne. Každá změna je znát!!! Přesto se nám celkem dařilo, jen poslední zápas se sehraným týmem nám nevyšel.Přestože jsme dělali chyby, o kterých víme, předvedený výkon byl velice slibný do dalších zápasů. Děkujeme rodičům za podporu a s hráči se těšíme na další zápasy. "