Výsledky 28-29.9

01.10.2024

Uplynulý víkend se nesl ve znamení zápasů, A- tým hostil Gorily Plzeň. Dorost a mladší žáci si zahráli první zápasy v této sezóně. Pojďme se na jejich výkony podívat z pohledu trenérů:

•  A-TÝM slovy Lukáše Ungera:,, Utkali jsme se s jedním z favoritů soutěže. Do první třetiny jsme vstoupili nekoncentrovaní, zbytečně jsme se nechávali vylučovat a nemohli jsme chytit tempo zápasu. Naopak druhá třetina nám vycházela o něco lépe, soupeře jsme dokázali přehrávat, vytvářet si šance, ale bohužel se nám nepodařilo to přetavit v náš prospěch. Třetí třetina byla lepší pro soupeře, který ukázal svou sílu a dal nám několik rychlých gólů, na které už jsme nestihli zareagovat."
  • za DOROST slovy trenéra Lukáše Ungera:,,Dorostenci zahájili novou sezónu nad očekávání dobře a předvedli krásnou hru a velké odhodlání se porvat o každý bod v této sezóně. V prvním zápase jsme nastoupili proti nováčkům soutěže ze Sedlčan a i přes srdnatý výkon Medojedů kdy stáhli 2 minuty před koncem naše vedení z 5:1 na 5:3, rozhodli zkušenosti a povedlo se nám první zápas s klidem zvítězit. V druhém zápase jsme nastoupili proti favoritovi soutěže Slavia Praha, který nám nic nedal zadarmo. Díky plnění všeho co jsme si před zápasem nastavili a také díky nasazení a bojovnosti kterou do zápasu kluci dali jsme s fyzicky dobře připraveným soupeřem hráli celý zápas vyrovnaně až do poslední minuty, kdy jsme bohužel v našem oslabení dostali gól na 2:3 a zápas už jsme na svou stranu nestihli otočit. Nicméně děkuji klukům za odhodlání a tahle sezóna je naše! #sokolválí "
  •  nakonec za MLADŠÍ ŽÁKY slovy trenéra Michaela Šišky:,,První turnaj mladších žáků se nesl ve stylu lehké nervozity a očekávání. Začali jsme prohrou proti Bohemians která nás však jen nakopla a už jsme je-ly jen na vlně vítězství i přes těžké momenty které nás doufám posunou dál. Děkuji rodičům za podporu a dětem za předvedeny výkon"