Výsledky 12-13.10

14.10.2024

Víkend nám opět přinesl výsledky zápasů a turnajů, pojďme se na ně společně podívat očima trenérů.

• A-TÝM se musel poprat s vyhroceným zápasem a následnou prohrou v Rokycanech. Komentář nám k tomu sdělil trenér Lukáš Unger: ,,K tomuto zápasu se těžko hledají slova. Přijde mi, že se občas navzájem neposloucháme. Od začátku víme co na nás chtějí hrát a stejnak se svou nedbalostí dostáváme pod tlak, který nejsme schopní vrátit zpátky na naší stranu. Tahle prohra bude ke konci sezóny hodně hořká a bude nás stát ještě velké nervy. Nicméně děkuju klukům za skvěle odmakanou poslední třetinu a nasazení do poslední minuty. Budeme se muset holt naučit hrát i venku a respektovat sporné situace, které neovlivníme. Děkujeme soupeři a uvidíme se v Blue Cat Aréně."
  •  Dorost si také zahrál zápas pod vedením Lukáše Ungera, který přidal tato slova: ,,Tentokrát nás s dorostem čekal pouze jeden odpolední zápas. Bohužel název Olymp Florbal pro nás bude tuto sezónu už noční můra. Do zápasu jsme vstoupili ve skvělém tempu a po výborné první třetině jsme vedli 1:0 s držením balonku cca. 90%, nicméně náš nedůraz, osobní chyby a absolutní vypuštění tempa v druhé třetině vedlo k otočení zápasu ve prospěch Olympu, tento laxní přístup od nás pokračoval po zbytek zápasu a tím jsme soupeři nadělili předčasný vánoční dárek v podobě 3 bodů do tabulky. Pokud chceme vyhrávat, musíme začít makat. Další turnaj nás čeká 2.11. u nás doma v Blue Cat Aréně, tak nás přijďte podpořit a pomoct nám získat cenné body".
  • A nakonec mladší žáci se slovy trenéra Michaela Šišky: ,,Další turnaj mladších žáků se odehrál Na Trebešíně. Nedělní den si mladší žáci udělaly ještě slunečnejší, než byl a to naprostým přehráním všech soupeřů. Mohu jen smeknout klobouk . Pokračujeme v tvrdé práci ať na tyto výsledky vídáme častěji . Děkuji všem".

DĚKUJEME ZA PODPORU, vidíme se na dalších akcích, trénincích! #sokolválí #sokoldobříš